Depuis : 14/04/2023
Categorie : Sport

Articles à découvrir

Tuchel przyznaje, że wyścig o tytuł Bundesligi dobiegł końca

Pod koniec międzynarodowego dnia meczowego, w 27. kolejce Bundesligi, „lider” Leverkusen, który utrzymał passę 38 meczów bez porażki, strzelił u siebie 3 gole w 4 minuty i pokonał Hoffenheim 2:1. Obrońca tytułu Bayern przegrał u siebie z Dortmundem 0:2. Po tej rundzie trener Bayernu Tuchel powiedział szczerze, że wyścig o tytuł B
Największa porażka Ajaksu w historii

Dziś wieczorem, w kluczowym meczu 29. rundy Eredivisie, Feyenoord zmierzył się z wyzwaniem, jakim był Ajax u siebie. Ajax ostatecznie przegrał 0:6, przy łącznym stosunku strzałów 1:29. Była to największa porażka Ajaksu w El Clasico i największą porażką w historii swojego zespołu. W ostatnich sezonach Ajax świetnie się sprzedał w
Real Madryt pokonał Barcelonę 3:2

W 32. rundzie La Liga, pojedynku pomiędzy Realem Madryt a Barceloną, Real Madryt ledwo pokonał Barcelonę 3:2 u siebie z Bellinghamem, który miał na sobie stroje piłkarskie i zdobył 90+1 w doliczonym czasie gry po dwukrotnej stracie With mając 11 punktów przewagi, mistrzostwo w tym sezonie jest tuż za rogiem! Przed meczem Real Madryt zajm

Paryż pokonał Barcelonę i awansował do półfinału

Rozpoczyna się drugi mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów UEFA w sezonie 23-24. Z przewagą 3:2 w pierwszej rundzie, Barcelona po raz kolejny rywalizuje u siebie z Paris Saint-Germain. W 12. minucie Yamal kozłował piłkę prawym skrzydłem i ubrany w stroje piłkarskie Rafinha strzelił gola, a Barcelona prowadziła u siebie 1:0! W 29. minucie Ar

Paris Saint-Germain przegrywa z Dortmundem

Borussia Dortmund, która po 11 latach wróciła do półfinału Ligi Mistrzów, zmierzyła się na własnym boisku z Paris Saint-Germain prowadzonym przez Kyliana Mbappe. Obie drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a Paryż wygrał jedno i zremisował i pozostał niepokonany. W 13. minucie Brandt podał p
Świętujemy awans Dortmundu do finału

Rozpoczął się drugi mecz półfinału Ligi Mistrzów. Jedynym golem Hummelsa w koszulka Borussia Dortmund pokonali na wyjeździe Paris Saint-Germain 1:0. Łączny wynik obu rund wyniósł 2:0, a PSG: wyeliminowany, a Dortmund ponownie awansował po 11 latach finału Ligi Mistrzów! Grający na wyjeździe Dortmund na początku meczu popełniał c
PSV ustanowiło nowy rekord strzelecki

Rozpoczyna się 31. runda sezonu 2023-24 Eredivisie, w którym PSV Eindhoven vs Heerenveen. Eindhoven grając na wyjeździe odniosło miażdżące zwycięstwo, pokonując Heerenveen 8:0. Kibice w stroje piłkarskie już wcześniej zaczęli świętować. W meczu przeciwko Eindhoven, które w tym sezonie ma mocny ofensywny wynik w Eredivisie, Heerenv
Real Madryt będzie miał 9 dni wolnego na dostosowanie się

Real Madryt dostał dziewięć dni odpoczynku przed meczem w Lidze Mistrzów z Manchesterem City, po czym menadżer Manchesteru City Pep Guardiola przypuścił zjadliwy atak na FA i Premier League, oskarżając je o podważanie wysiłków City na obronę potrójnej korony. Guardiola nie raz dał wyraz swojej frustracji z powodu napiętego harmonogr
Aston Villa pokonała Lille 4:3

W drugiej rundzie czołowej ósemki Ligi Mistrzów UEFA 2023-24, Aston Villa kontra Lille, doszło do finałowej serii rzutów karnych 3-3! Villa 4-3 Lille w rzutach karnych ostatecznie pokonała przeciwnika 7-6 łącznym wynikiem i awansowała do półfinału Martinez w stroje piłkarskie dwukrotnie obronił drużynę i uratował drużynę sam! Wa